BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 7542579
*
nr 754 2579
Bordslampa
Keramik
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 april 2012
kl 17:34:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 15:41:03
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
om två veckor
27 maj kl 19:22
-
7390 Bordslampor
Ett par, Onyx. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 19:00
*
Bordslampa
nr 754 2579
Bordslampa
Keramik
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/4 15:41:03 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
om två veckor
27 maj kl 19:22 -
7390 Bordslampor
Ett par, Onyx. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 19:00